E-Defter

e-Arşiv Fatura, tüm faturalarınızı e-Fatura sistemine kayıtlı olmayan mükelleflerle son kullanıcılara, elektronik ortamdan gönderme imkanı sağlayan sistemdir.

Bilnex Yazılım’da e-Arşiv Fatura işlemlerinizi kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Bilnex Yazılım e-Arşiv Fatura çözümü ile; 10 yıl boyunca elektronik ortamda saklanan faturalarınıza istediğiniz zaman kolayca ulaşabilir; yüzlerce dosyanın arasında, zaman ve mekan sınırı olmadan arama, zaman ve zahmetinden kurtulabilirsiniz.

Bilnex Yazılım e-Arşiv Fatura çözümü ile; faturalarınızı daha hızlı hazırlayabilirsiniz. Böylece, personel zamanından da tasarruf edebilirsiniz.

Fatura göndermek için karşınızdaki şirketin e-Fatura’ya kayıtlı olması, hatta muhatabınızın şirket olması zorunlu değil. Son kullanıcılara da e-Arşiv Fatura ile fatura gönderebilirsiniz.

Kâğıt fatura kullanımı sırasında harcanan işgücü yaklaşık 6’da 1’e düşer; e-Arşiv Faturayı arşivlemek için yer ayırmaktan maliyet avantajı sağlarken, operasyonel yükünüzü azaltır; kâğıt, mürekkep, zarf, postalama, arşivleme ve mutabakat vb. masraflardan kurtulabilirsiniz.

e-Arşiv Faturalarınızın elektronik postalarda olduğu gibi taslak halde de düzenlenmesini ve elektronik posta yoluyla gönderebilirsiniz.
Kâğıt kullanımının azalması nedeniyle ağaçlarımız kurtulabilir ve ülkemizin doğal kaynaklarına katkıda bulunabilirsiniz.

Demo TalebiNasıl Satın Alabilirim?