E-Fatura

e-Fatura, belirli bir formatta standart hale getirilmiş, değiştirilemez bir şekilde mühürlenmiş, satıcı ve alıcı arasında güvenli, zaman ve maliyet tasarrufu sağlayan elektronik belgedir. e-Fatura, kâğıt fatura ile aynı hukuki niteliklere sahip olup yeni bir belge türü değildir.

Bilnex Yazılım e-Fatura çözümü ile, e-Fatura işlemlerinizi kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Gelir İdaresi Başkanlığı onaylı özel entegratör üzerinden elektronik faturalarınızı alıcıya gönderebilir, göndericiden gelen elektronik faturalarınızı anında sisteminizde görebilir ve istendiği takdirde program içerisine alış faturası olarak otomatik olarak kabulünü sağlayabilirsiniz.

Bilnex Yazılım e-Fatura çözümü ile, elektronik ortamda gelen faturalarınızı, işleme zahmetinden kurtulabilir ve tüm verilerinizin otomatik olarak program alınmasını sağlayabilirsiniz.
Bilnex Yazılım e-Fatura çözümü ile, faturalarınızı daha hızlı hazırlayabilirsiniz. Böylece, personel zamanından da tasarruf edebilirsiniz.

Kâğıt fatura kullanımı sırasında harcanan işgücü yaklaşık 6’da 1’e düşer; e-Faturayı arşivlemek için yer ayırmaktan maliyet avantajı sağlarken, operasyonel yükünüzü azaltır; kâğıt, mürekkep, zarf, postalama, arşivleme ve mutabakat vb. masraflardan kurtulabilirsiniz.

İstediğiniz zaman eski faturalarınıza dijital ortamda; uzun yıllar sonra da rahatça ulaşabilir ve yüzlerce dosyanın arasında arama zaman ve zahmetinden kurtulabilirsiniz.
Müşterileriniz ve tedarikçilerinizle aranızdaki faturalardan kaynaklı uyuşmazlıkları ortadan kaldırabilir ve böylelikle tahsilatlarınızı da hızlandırabilirsiniz.
Kâğıt kullanımının azalması nedeniyle ağaçlarımız kurtulabilir ve ülkemizin doğal kaynaklarına katkıda bulunabilirsiniz.

Demo TalebiNasıl Satın Alabilirim?